Итальянская
Закрыто сегодня
$$$$ Стоимость на одного гостя 8 €-21 €
Mariánske námestie 29, Жилина
Фотография Špagetéria SiJa
Добавить фото
Фотография Špagetéria SiJa
+ 17 фото Фотография Špagetéria SiJa
+ 16 фото Фотография Špagetéria SiJa
Фотография Špagetéria SiJa
+ 14 фото Фотография Špagetéria SiJa
Добавить фото
Оставить отзыв
Проложить маршрут Mariánske námestie 29
Жилина, Жилинский край, Словакия

Посетите Марианскую площадь, а потом загляните в этот ресторан. В Špagetéria SiJa представлены блюда итальянской кухни. Здесь стоит попробовать вкусные спагетти. В этом месте можно заказать хороший эль или неплохое вино.

Удобное расположение этого заведения позволяет легко добраться до него на любом виде транспорта. По мнению посетителей, персонал здесь замечательный. Многим гостям нравится отличная атмосфера. Клиенты оценивают этот ресторан на 4.6 на Google.

Часто упоминается в отзывах

куриные наггетсы картофель фри курица паста алио спагетти алио-олио тальятелле болоньезе итальянская паста макароны пенне som tam

Отзывы посетителей "Špagetéria SiJa"

/ 160
Сортировать по дате Сначала на русском
Оставить отзыв
Перевести комментарии
Miroslav Ďurnek
Kto má rád cestoviny (a najmä špagety), tak nech tu určite zavíta, čo je celkom logické, kedže sa to volá špagetéria :)Poctivé domáce cestoviny sú tu samozrejmosťou a sú podávané s talianskými omáčkami, ktoré sú varené podľa skutočných talianskych receptov. K tomu šálok talianskej kávy alebo pohár talianského vína a na záver chutný domáci dezert.Jednoducho je tu všetko poctivo domáce a hlavne talianske. K tomu útulný priestor a milá obsluha...ja môžem len odporučiť ;)Takže okrem Dona Maura a pizzerie Vulcano je špagetéria SiJa ďalší kúsok Talianska v našej krásnej Žiline.
Miroslav Miťo Ďurnek
Kto má rád cestoviny (a najmä špagety), tak nech tu určite zavíta, čo je celkom logické, kedže sa to volá špagetéria :)
Poctivé domáce cestoviny sú tu samozrejmosťou a sú podávané s talianskými omáčkami, ktoré sú varené podľa skutočných talianskych receptov. K tomu šálok talianskej kávy alebo pohár talianského vína a na záver chutný domáci dezert.
Jednoducho je tu všetko poctivo domáce a hlavne talianske. K tomu útulný priestor a milá obsluha...ja môžem len odporučiť ;)
Takže okrem Dona Maura a pizzerie Vulcano je špagetéria SiJa ďalší kúsok Talianska v našej krásnej Žiline.
Saková Barborka
Špagetéria SiJa
Jedlo : špagety s cuketovo bazalkovým pestom.
Musím vyjadriť obrovské sklamanie, po prečítaných 5* recenziách aké majú výborne jedlo sme išli teda vyskúšať. Servírovanie? Nazvime to výkrik do tmy. Špagety boli na hranici al dente, no samotné boli celkom chutné ale jedlo dovolím si povedať, že nebolo ani priemerné. Absolútne nevýrazné, nudné jedlo bez chuti. Keď sa povedia špagety tak si predstavím výraznú dobrú chuť...Očakávala som aspoň nastrúhanú cuketu. Soľ a korenie by to trochu zachránili ale aj tak by to bolo nič moc. Vyzdvihnúť musím jedine čiernovlasú čašníčku, ktorá bola moc milá aj keď tykanie mi moc nevyhovuje ;] . Za mňa neodporúčam pre veganov ak sa chceš dobre a kvalitné najesť. Sestre karnistické špagety chutili aj keď tiež by privítala viac korenia a soli.
Все отзывы
Проложить маршрут
Адрес
Mariánske námestie 29, Жилина, Жилинский край, Словакия
Особенности
Еда на вынос Бронирование столиков
Режим работы
ПонедельникПн 08:00-20:00
ВторникВт 08:00-20:00
СредаСр 08:00-20:00
ЧетвергЧт 08:00-20:00
ПятницаПт 08:00-22:00
СубботаСб Закрыт
ВоскресеньеВс Закрыт
Обновлено: