Где:
Американская
Открыт сейчас 11:00 - 22:00
$$$$ Стоимость на одного гостя TRY 180 - 370
Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Sinanpaşa İş Merkezi Kat: 2 No: 213, Стамбул
Фотография TRC American Diner
Добавить фото
Фотография TRC American Diner
+ 17 фото Фотография TRC American Diner
+ 16 фото Фотография TRC American Diner
Фотография TRC American Diner
+ 14 фото Фотография TRC American Diner
Добавить фото
Оставить отзыв
Kabataş
Проложить маршрут Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Sinanpaşa İş Merkezi Kat: 2 No: 213
Стамбул, Турция

Этот ресторан находится недалеко от местной достопримечательности - Maritime Museum. Закажите здесь вкусную курицу, хот-доги и гамбургеры. Шеф-повар в TRC American Diner готовит аппетитные бриоши, французские тосты и блины. Закажите хороший карамельный молочный коктейль, американо или лимонад.

С точки зрения посетителей, персонал здесь профессиональный. По отзывам гостей, у этого места современный интерьер. Оценка этого заведения 4.1 в рейтинге Google.

Отзывы посетителей "TRC American Diner"

/ 708
Сортировать по дате Сначала на русском
Оставить отзыв
Перевести комментарии
????TRC American Diner / Beşiktaş
Daha öncede sizlerle paylaştığımız ve herkese övgüler yağdırarak bahsettiğimiz @trc.americandiner geçtiğimiz günlerde Moda’da daha büyük ve içinde alkol şatışıda yapılan yeni bir şubeyle karşımızda aslında sizlere oradan bir paylaşımda bulunmak isterdim ama burası ilk göz ağarımız Sinanpaşa Pasajı’nın içinde yer alan şubeleri.
Kendi adıma konuşacak olursam dışarıda kahvaltı etmeye çıktığım zamanlar klasik Türk usülü serpme kahvaltı tercih eden biri değilimdir genelde bu tarz Amerikan ya da İngiliz kahvaltısı tercih ederim bu nedenlede buranın kahvaltılarına bayılıyorum.
Big Plate’in içeriğine gelecek olursak 2 adet mini pancake(maple syrup ile),1 adet hashbrown(bilmeyenler için bir nevi patates kroket),1 adet sosis ve brioche üzeri eritilmiş American cheese(Cheddar diyip durmayın şuna bildiğimiz işlenmiş burger peyniri) üzeri 2 adet fried egg.
Bunların yanı sıra tütsülenmiş tuz ve el yapımı turşuları bu tabağı 1 tık yukarı taşıyor güzel düşünülmüş detaylar.
Sanki yeterince kalori almamışım gibi bir de bunların yanında peanutt butterlı milkshake içtim zaten olabilecek en kalorili milkshake fln olmuş oluyor peanutt butter ile birlikte normalde yüksek kalorili şeyleri likit olarak tüketmeyi saçma bulsamda tadı çok güzel olduğunundan bu günlük huysuzluk yapmayacağım.
Kahvaltı haricindeki menülerini merak ediyorsanız bir önceki TRC postumuza bakabilirsiniz(Oldukça geride ilk attığımız postlardan).
————————————————————
Big Plate:9.5 42₺
Peanutt Butter Milkshake:9 18₺
İce Americano:8 14₺————————————————————
????Mekan,Servis,Lezzet:8
⏰Her gün hizmet vermekte. (11:00-22:00)
Фото с Zomato
TRC American Diner, Zomato Gold geçtiğini bildiğimiz gelecek yerler listemizde duruyordu ve gidelim dedik. Truffe Burger ve Balıkesir Ayranı aldım. Fiyat-porsiyon oranı dışında güzeldi. Burada Amerikan kahvaltısı da oluyormuş, onu da merak ettik yolumuz buraya tekrar düşücek gibi.;)
Yeme içme konseptlerinde Dünya trendlerini yakından takip eden ülkemizde “sokak lezzetleri” konseptiyle açılan birçok restoran görüyoruz. Her ne kadar konsepti belli olsa da şeflerin dokunuşları ve mekan için belirledikleri ana temalar ile birbirlerinden farklılaşıyorlar. Bu farklılaşma sayesinde başarıyı elde ettikleri de aşikar. Kısa sürede lezzet olarak kendini ispatlayan sokak lezzetleri mekanlarından “TRC American Diner”ı keşfe çıktım. Amerika’daki diner konseptini Beşiktaş’a getiren Şef Ali Dövenci, menülerine Türk mutfağından dokunuşlar katmayı da ihmal etmemiş. Önceki yıllarda Taraça Cafe olarak hizmet veren mekanı “TRC American Diner” olarak güncellemişler.
Все отзывы
Проложить маршрут
Адрес
Kabataş
Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Sinanpaşa İş Merkezi Kat: 2 No: 213, Стамбул, Турция
Особенности
Еда на вынос Доставка еды Веранда Wi-Fi
Режим работы
ПонедельникПн 11:00-22:00
ВторникВт 11:00-22:00
СредаСр 11:00-22:00
ЧетвергЧт 11:00-22:00
ПятницаПт 11:00-22:00
СубботаСб 11:00-22:00
ВоскресеньеВс 11:00-22:00

Путеводители для гурманов

Обновлено: