Где:
ЗакрытОткроется в 11:00
$$$$ Стоимость на одного гостя CZK 220 - CZK 540
Masarykova 20, Злин
Фотография U Pana domácího
Добавить фото
Фотография U Pana domácího
+ 17 фото Фотография U Pana domácího
+ 16 фото Фотография U Pana domácího
Фотография U Pana domácího
+ 14 фото Фотография U Pana domácího
Добавить фото
Оставить отзыв

После прогулки у Kostel svateho Mikulase v Malenovicich зайдите перекусить в этот ресторан. Клиентам не нравятся стейки. С точки зрения посетителей, персонал здесь услужливый. U Pana domácího славится своей отличной атмосферой. Посетители оценивают это место на 4.5 на Google.

Отзывы посетителей "U Pana domácího"

/ 150
Сортировать по дате Сначала на русском
Оставить отзыв
Перевести комментарии
Karel Pomikalek
U Pana domácího se cítíme jako doma :)
Dohnny
U Pana Domácího - Malenovice u Zlína.Dnešní první návštěva restaurace zaměřené na steaky ze stařeneho masa. O restauraci jsem se dozvěděl právě díky FB skupině. Nachází se mimo hlavní silnici, takže je tam klid. Parkovat se dá hned vedle nebo je i velké parkoviště ještě opodál. Restaurace je velice útulná takže první dojem při vstupu je velmi vlídný. Možnost i posezení venku. Trošku mě zmátly záchody, je jeden společný u vstupu ale dá se projít salónkem a jsou tam další klasické WC, jen člověk musí trošku hledat a nebát se šmejdit. Po usazení ke stolu pro dva trošku dojem zkažený kvůli špinavé sklenici a mé vidličky. Obsluha byla jedna slečna, trošku jí to trvalo přestože vevnitř jsme seděli dva páry a venku další čtyři lidé. Při obsluze ještě musela chystat příbory na další stoly atd takže běhala semtam (asi příprava na večerní akci, nebo na zítra?). Vše ale chystala poctivě v rukavicích. Velice mě bavilo její neustále posmrkovani :-) ale nakonec přeci jen přestala Zaujalo mě, že po tom co jsme dohodli steak tak sama šla do skříně (ta na fotce) a tahala z tama obří kus masa pro naporcování steaků. Klobouk dolů, že se s tím tahala tam i zpět. Po objednání vody a lokálního piva 11° pana domácího (krémové lehce nahořklé), odnesla sklenice na víno a vyměnila mi špinavou vidličku. Zkusili jsme i předkrm - domácí paštika s čerstvým chlebem. Paštika výborná, takovou jsem si představoval. Jemná, masitá příchuť. Čerstvý chléb byl ještě horký, křupavý a voňavý. Pak si přítelkyně dala nugetky se salátem a já chtěl chuck roll steak. Bohužel nebyl nastařeny takže nebyl k mání, doporučila mi slečna argentinský rib eye a jako přílohu brambory s fazolkami a anglickou. Steak vypadal a voněl nádherně, vůbec mi nebylo líto déle na něj čekat (na což jsem byl připravený díky recenzím). Doporučeno mi bylo medium rare a vůbec jsem nelitoval. Jemný, chutný, šťavnatý a pořádný kus. Brambory s fazolkami a ! domácí! anglickou k tomu byly bezvadné! Pochutnal jsem si neskutečně, cena za tento požitek byla odpovídající. A ještě ke slečně obsluze - starala se zda nam něco nechybí, milá a při odchodu když jsem koukal do stařicì skříně vysvětlovala rozdíl v masách, rozdíl mezi mokrým a suchým stařenim, způsob zpracování a dokonce masa, která nejsou ještě správně nastařena zamykaji, aby nebyla vydána dokud neodpovídají kvalitě.Velmi rádi se tam opět vydáme na jídlo. Doporučuji vřele.
U
Ответ владельца
6 месяцев назад
Dobrý den, děkujeme za váš čas při sepisování zpětné vazby. Moc si toho cením. Předem se omlouvám jak za skleničku tak i příbor. Dáme důraz na větší důslednost. Doba přípravy steaků je delší z důvodu, aby ve steaku neproběhl tepelný šok, který by ho znehodnotil. A pro nás je nejdůležitější aby si krásně odpočinul než přistane u vás na stole.
Jan Zabransky
Mimořádně chutné jídlo, útulné prostředí a velmi milá obsluha. Ale to hlavní je jídlo, které bylo opravdu skvělé až bych řekl, že to byl gurmánský zážitek a to jsem si dal jen klasiku žebírka. Vynikající omáčka, křenem ochucené zelíčko a k tomu čerstvý domácí chléb. Příště tady musím ochutnat i další jídla. U Pana domácího je je určitě jedna z nejlepších restaurací ve Zlíně, kde je znát, že se vaří s láskou a kuchaře práce baví.
Все отзывы
Проложить маршрут
Адрес
Masarykova 20, Злин, Злинский край, Чехия
Особенности
Нет доставки Еда на вынос
Режим работы
ПонедельникПн 11:00-21:00
ВторникВт 11:00-21:00
СредаСр 11:00-21:00
ЧетвергЧт 11:00-21:00
ПятницаПт 11:00-23:00
СубботаСб 11:00-23:00
ВоскресеньеВс Закрыт
Обновлено: